NIEUWE EXPOSANT: NYNKE
Bij De Moestuin geloven we in ieders unieke talenten. En we kunnen je verpklappen - dat zijn er veel! Blijer kan je ons niet maken dat wanneer een Moestuinmens zo op haar plek zit bij ons dat de creativiteit en het zelfvertrouwen (weer) gaan stromen. En zie hier: Weer een nieuwe expositie van eigen bodem!
"Na een lange donkere periode kon ik bij De Moestuin terecht. Hier voel ik me begrepen en gehoord. Langzaam kwam de liefde voor tekenen terug. Als kind deed ik dit al veel, nu met De Moestuin als inspiratiebron"
- Nynke
Als kind tekende Nynke al veel, dat doet ze nu weer alleen nu op de Ipad. Naast tekenen zit Nynke graag met haar handen in de klei waarmee ze mallen voor unieke vazen maakt. En alsof het nog niet genoeg is heeft ze ook een serie ansichtkaarten ontwikkeld met de karakters van haar Moestuinboek. Oh ja, zeiden we al dat ze ook bezig is met het maken van een kinderboek?
"Hier komen verschillende dieren in voor die allemaal anders zijn, net zoals de mensen van De Moestuin"
Kom gezellig langs op de moestuin! Naast dat je er heerlijke kan lunchen of een taartje eten kan je nu ook het werk van Nynke bewonderen.
Hier kan je al het werk van Nynke bekijken en/of neem je contact met haar op voor een specifieke aanvraag!