Kleinformaatkijkomtezien22

MOESTUIN OOGSTDINER - ZOMER

10 juli 2026

Met een jaarrond aan uitverkochte oogstdiners is er maar één antwoord mogelijk op de vraag “moeten we hier mee doorgaan?” JA.

 

We kregen van jullie terug dat het zó leuk is:

 

  • Om dingen te leren over het seizoen en wat er op onze tuin gebeurt
  •  Dat je de groenten die je op je bord krijgt eerst op de tuin opzoekt en daar gegarandeerd dingen over hoort die je daar voor nog niet wist
  • Dat de chef je helemaal meeneemt in haar overwegingen en (verwoede) pogingen om voor jullie de meest verrassende gerechten te maken (en ja, daar is soms wat trial en error voor nodig)
  • Dat eten met groenten in ze hoofdrol ZO ontzettend lekker kan zijn
Kleinformaatkijkomtezien24

Fotografie: Lisanne Koopmans @Kijkomtezien

Dus we plannen hem vast in. Op vrijdag 10 julivieren we heel graag weer de zomer met jullie. Een prachtig jaargetijde met de kwaliteit van groei, mogelijkheden en energie. En heel veel lekker eten.  

 

Globaal programma

 

18:00 inloop met drankje en amuse

~ seizoen programmering [de tuin op]

18:45 voorgerecht

19:15 hoofdgerecht

20:30 dessert

22:00 uiterlijk einde

 

Kosten

46,50 euro per volwassene (inclusief welkomstdrankje, amuse en volledig vegetarisch drie gangen diner). 15 euro voor kids (tussen 4 en 12 jaar)

Kleinformaatkijkomtezien25
Kleinformaatkijkomtezien27
Kleinformaatkijkomtezien26
Kleinformaatkijkomtezien28
Kleinformaatkijkomtezien29
Kleinformaatkijkomtezien31
Kleinformaatkijkomtezien30

Fotografie: Lisanne Koopmans @Kijkomtezien